Magamról

Magamról

Festek

Miért festek? Miért élvezem az alkotást? Miért jó ez nekem? Mit adok ezzel magamnak és nektek? Mit közvetítek a festményeim által? Milyen pozitív, felemelő, tápláló, érzéseket tudok adni számotokra a festményeimen keresztül, amitől ti is jobban, emelkedettebben érezhetitek magatokat?

Bármit teszek az életemben, folyamatosan képek jelennek meg a "lelki szemeim" előtt. Van, hogy csak színek, formák, vagy érzések, melyeket a képeimen keresztül közvetítek felétek.

Amikor alkotok és ecsettel a kezemben állok a vászon előtt és kinyitom az első doboz festéket, olyan mintha egy varázs szelence lenne, melyből kiárad az a csoda energia, ami csillámporként hinti meg a teret és egy másik dimenzióba kerülve megkezdődik az alkotás.

Átengedem magam az intuíciónak és engedem, hogy színek kerüljenek a vászonra, azok a színek, amikre épp szüksége van a belső harmóniámnak.

Gyönyörködöm az árnyalatokban, közben érzem, ahogy a csakráim nyílnak és átengedik az energiákat.

Kapcsolódom a Földdel és az Éggel, kapcsolódom az elemekkel.

Az általam megjelenített képek energetizálnak, gyógyítanak, megoldásokat nyújtanak egy-egy megválaszolatlan témában, előbbre visznek a lelki, szellemi fejlődés útján, vagy csak egyszerűen energiával töltenek fel, melyek inspirálnak, erőt adnak a saját korlátok átlépésében.

A képeim harmóniát, energiát és érzelmeket sugároznak. Kódolt üzeneteket közvetítenek a megjelenített szimbólumokon keresztül.

A színek, formák harmóniába hoznak, hatással vannak a Test-Lélek-Szellem egységbe rendeződésére.

Festményeimen keresztül nyújtok lehetőséget, hogy Te is átéld eme transzformáló Utazás élményét.